ART / Lithographs / Litograph in colors 12144131
nr 1214 4131
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Ulf Greder (b. 1949), Sweden. Spelande män. Signed, numbered 32/360, sheet: 63x72 cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Spelande män. Signerad, numrerad 32/360, bladets mått: 63x72 cm, oramad
Ulf Greder, born 1949 in Stockholm, Swedish painter.
Withdrawn
Monday October 29 2018
at 18:39:02